Aplikacje dedykowane

Aplikacje dedykowane to rozwiązania dopasowane do oczekiwań klienta. Każde zamówienie rozpoczyna się od analizy oraz wspólnych ustaleń po to, by zrealizować i dostarczyć gotowy produkt.

Aplikacje dedykowane – zalety

Komu w ogóle jest potrzebne rozwiązanie w postaci aplikacji mobilnych? Dzisiaj wszystkim, bowiem nowoczesny biznes opiera się na wykorzystaniu aplikacji i systemów informatycznych, niezależnie od branży.

Aplikacje dedykowane usprawniają pracę całego zespołu w oraz poprawiają formę zarządzania, relacje na stopniu klient – sprzedawca, czy zwiększają kontrolę nad budżetem poprzez raportowanie i analizowanie działań.

Dzięki aplikacjom dedykowanym:

  1. Wszystkie procesy, które zachodzą w firmie są zautomatyzowane.
  2. Zwiększa się funkcjonalność i wydajność firmy, bowiem praca na aplikacji dedykowanej pozwala obejść zbędne opcje, które często występują w standardowych systemach. Warto zaznaczyć, że aplikację czy dany system można w każdym momencie rozbudować o kolejny moduł.
  3. Możliwe jest skupienie wielu źródeł danych w jednym miejscu. Tak działający system umożliwia zebranie szczegółowych informacji, które potem wykorzystywane są przez osoby decyzyjne do dalszych działań.

Aplikacje dedykowane w firmie

Praca nad aplikacją zaczyna się już na spotkaniu z klientem, gdzie poznajemy potrzeby oraz obszary, w których ma ona funkcjonować. Tylko dzięki dokładnej analizie można stworzyć dedykowaną aplikację, odpowiadającą w 100% procentach oczekiwaniom osoby zamawiającej produkt, bez znaczenia czy jest to wybór aplikacji desktopowej, czy mobilnej. Po stworzeniu i wdrożeniu aplikacji na zamówienie, nasi specjaliści przeprowadzają szkolenie z obsługi.

Dopasowanie aplikacji do potrzeb użytkownika

Istotną kwestią jest właściwe dopasowanie aplikacji do użytkownika. Mowa tu zarówno o aplikacji mobilnej, jak i webowe, które często się uzupełniają. Tak wygląda to na przykładzie handlowca, który część zamówienia może zrealizować na komputerze, a drugą część na tablecie, będąc w siedzibie Klienta.

Innym przykładem są osoby, które zaczynają oglądać serial na komputerze, a kończą na tablecie lub telefonie. Podobnie jest z czytaniem. Wtedy działanie aplikacji powinno integrować się z tym, co jej użytkownik rozpoczyna na jednym, a kończy na drugim urządzeniu.

W zależności od potrzeby jesteśmy w stanie stworzyć konkretną aplikację. Do ich tworzenia wykorzystujemy najnowsze technologie, m.in. JAVA, .NET, czy PHP.

Zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz lub pod numerem telefonu 32 263 00 00.

All rights reserved by Connecto sp. z o.o. Spółka komandytowa