Aplikacje desktopowe

Aplikacje desktopowe tworzymy na zamówienie klienta. Mogą to być między innymi systemy dla księgowości, sprzedaży, czy wprowadzania danych w firmie.

Aplikacje desktopowe - czym są?

Przede wszystkim aplikacje te posiadają funkcje dopasowanie są do odbiorcy. Nie ma tam zbędnych dodatków, za które trzeba zapłacić. Do korzystania z aplikacji desktopowych nie jest wymagany dostępu do internetu, bowiem sama instalacja oraz konfiguracja odbywa się na danym komputerze.

Wykonane przez nas aplikacje charakteryzują się dużą intuicyjnością, co pozwala użytkownikowi szybciej i sprawniej wykonywać swoje obowiązki. Całość jest kompatybilna z urządzeniami biurowymi oraz tymi niestandardowymi jakimi są: kasy fiskalne oraz urządzenia sterujące.

Tworzenie aplikacji dekstopowych

Nasz zespół programistów pracuje nad tym, by każde oprogramowanie i aplikacja w pełni odzwierciedlały oczekiwania klienta. Wiemy jak wielką rolę w biznesie odgrywa czas, dlatego poprzez wybór odpowiedniego oprogramowania możemy usprawnić działania związane z obiegiem dokumentów, relacjami z klientem, analizowania i raportowania oraz zarządzania projektem czy zleceniem. A to tylko niektóre z propozycji.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 32 263 00 00 lub poprzez poniższy formularz.

All rights reserved by Connecto sp. z o.o. Spółka komandytowa