Rozwiązania mobilne

Rozwiązania mobilne - dla kogo?

Można powiedzieć, że dzisiaj już nie ma offline, bo rozmowy, negocjacje, a nawet zakupy często zaczynają się od maila lub zapytania wysłanego z tabletu, czy telefonu. Klient to dzisiaj użytkownik mobilny, oczekujący kontaktu tu i teraz. Dlatego przedsiębiorstwa wykraczają poza standardowy model biznesowy i korzystają z aplikacji mobilnych.

Aplikacje mobilne – tworzenie

Programiści MakeApps dbają o to, by zaprojektowane i wdrożone moduły nie tylko spełniały swoją funkcję, ale również wspomagały procesy zachodzące w firmie. Warto dodać, że rozwiązania mobilne można rozbudować w dowolnym momencie. Cały zakres funkcjonowania czy interfejsu rozwiązania ustalany jest z klientem przed wykonaniem działań, o czym wspominamy na głównej stronie makeapps.pl

Najpopularniejsze aplikacje mobilne pozwalają zmniejszyć koszt prowadzenia działalności oraz ryzyko strat. Naszymi klientami są osoby prywatne oraz korporacje, które potrzebują dedykowanego rozwiązania do przeprowadzenia konkretnej kampanii albo zoptymalizowania funkcjonowania działu.

Działanie rozwiązań mobilnych

Podstawą działania rozwiązań mobilnych powinna być prostota. Użytkownik korzystający z aplikacji powinien dotrzeć w interesujące go miejsce przy pomocy kilku kliknięć. Dotyczy to szczególnie aplikacji wykorzystywanych w bankach (przelewy, historia, stan konta) oraz zakupowych (wybór kategorii, towaru, zamówienie, płacenie).

\Warto pamiętać, że użytkownicy często równocześnie korzystają z aplikacji na komputerze i telefonie. Przykładem jest wybór towaru w sklepie internetowym na komputerze, a następnie płatność BLIK przez aplikację w telefonie czy tablecie.

Podobnie działa to w aplikacjach wykorzystywanych w biznesie (B2B). Rozwiązania mobilne wykorzystywane są przez handlowców, którzy będąc u Klienta są w stanie zrealizować zamówienie na miejscu. Dzięki aplikacji widzą czy dany towar jest dostępny i na kiedy można go dostarczyć.

Dopasowanie mobilnych rozwiązań

Przed wyborem rozwiązań mobilnych warto określić ich rolę w przedsiębiorstwie oraz funkcje, jakie ma zawierać. W tym zakresie pomocna jest analiza przewdrożeniowa. Nasi specjaliści są w stanie pomóc i stworzyć odpowiednią aplikację, wedle potrzeb i wymagań użytkownika. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W razie pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 32 263 00 00 lub mailem biuro@makeapps.pl

All rights reserved by Connecto sp. z o.o. Spółka komandytowa