Budżetowanie

Budżetowanie to narzędzie kierowane dla kontrolerów finansowych, księgowych oraz kierowników projektu. Dzięki niemu zdefiniujesz strukturę budżetów w firmie i będziesz mógł na bieżąco śledzić jego rozwój.

Budżetowanie – co zapewnia:

  • Możliwość przygotowania szablonów schematów budżetowych
  • Pełną integrację z systemami ERP
  • Współpracę z modułem Workflow (dokumenty rozliczające) i Business Intelligence
  • Różne poziomy uprawnień dla użytkowników

Program do budżetowania

Program do budżetowania sprawia, że wszystkie założenia firmy znajdują się w jednym miejscu, co pozwala na sprawniejsze zarządzanie działaniami finansowymi. Dotyczy to każdego działu w firmie, który opracowuje zdania według założone budżetu, a następnie te założenia realizuje. Wszystko widoczne jest w systemie, a informacje są aktualizowane na bieżąco.

Połączenie narzędzia do budżetowania z modułem raportującym Business Intelligence daje nam pełen obraz o przepływach finansowych w naszym przedsiębiorstwie. Pozwala nam planować przyszłe posunięcia, oraz prognozować kondycję firmy.

Budżetowanie w systemie jest ważne?

Porównywanie kosztów rzeczywistych z tym, co do tej pory zakładano jest jednym z bardziej popularnych działań, jakie zachodzą w systemie. Program nie tylko ułatwia działania opisane wyżej, czyli kontrolowanie budżetu. Ułatwia on także podejmowanie decyzji, jakie związane są z rozdzieleniem zadań wśród pracowników. Ustalanie priorytetowych działań i oddzielenie ich o tych mniej ważnych też staje się istotną funkcją.

Wybór systemu

Przed wyborem oprogramowania oraz jego wdrożeniem warto zastanowić się, jakich modułów i dlaczego właśnie ich potrzebuje nasza firma. Dzięki takim założeniom otrzymujemy rozwiązanie „szyte na miarę”, często tańsze od gotowych rozwiązań, które zawierają zbędne funkcje.

Wybór ułatwi analiza przedwdrożeniowa przeprowadza przez specjalistów z firmy IT. Na spotkaniu wspólnie z właścicielami przedsiębiorstwa szukającego systemu jest możliwość, by uzgodnić wszelkie założenia i potrzeby. Następnie ustalenia ze spotkania przekłada się na funkcjonowanie systemu.

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń 32 263 00 00 i zapytaj o bezpłatną wycenę.

All rights reserved by Connecto sp. z o.o. Spółka komandytowa