Integracje międzysystemowe ERP

Integracja systemów polega na utworzenia mostu między bazami danych aplikacji, którym swobodnie wędrować będą informacje.

Migracja to bezstratne przeniesienie danych zawartych w jednym systemie do drugiego.

Integracje międzysystemowe

Ciągły rozwój i doskonalenie systemów IT wiąże się ze zmianami, oraz rozszerzaniem możliwości posiadanego oprogramowania. Przez to niezbędne są integracje i migracje między systemami, które powinny odbywać się płynnie. Dobrze zaplanowane działania nie kolidują z funkcjonowaniem firmy, dlatego podczas wykonywania tych operacji ważna jest duża ostrożność i znajomość zakresu przenoszonych danych.

Konsultanci MakeApps posiadają odpowiednie kwalifikacje do koordynowania procesów migracji oraz integracji systemów. Działamy według sprawdzonych schematów i mechanizmów, które pozwalają nam sprawnie i szybko dokonać migracji.

Całość prac rozpoczyna się od dokonania analizy, następnie tworzony jest harmonogram związany z wdrożeniem nowego systemu. Integracje i migracje wykonujemy na systemach opartych o bazy danych MS SQL. Czas działania uzależniony jest od wielkości danych i baz, które mają pojawić się w nowej wersji.

Zaufaj nam i przekonaj się jak działamy. Zadzwoń 32 263 00 00. Napisz biuro@makeapps.pl

All rights reserved by Connecto sp. z o.o. Spółka komandytowa