Moduł do zarządzania projektami

Zarządzanie projektami to moduł, który usprawnia proces zarządzania inwestycją od stworzenia oferty po odbiory prac. Tworzony na zamówienie gwarantuje idealne dopasować do wymagań przedsiębiorstwa.

Zarządzanie projektami cechuje:

  • Bieżąca kontrola zaangażowania kosztowego (RMS) i harmonogramu
  • Usprawnienie przepływu dokumentacji między budową, a administracją
  • Szybki dostęp do pełnej dokumentacji projektowej
  • Baza wiedzy i doświadczeń na podstawie archiwalnych projektów
  • Sprawne zarządzanie podwykonawcami, pracownikami i bazą sprzętową

Moduł zarządzania projektami pozwala na tworzenie kosztorysów, które zostaną później przekształcone do budżetów, a kierownictwo budowy będzie mogło bieżąco kontrolować i rozliczać (np. fakturami i kartami pracy maszyn).

Harmonogram prac

Harmonogram prac pozwoli na stałą kontrolę nad postępem prac pod względem czasowym. Wszystkie procesy związane z inwestycją takie jak oferty, umowy, protokoły, czy faktury kosztowe zebrane będą w teczce budowy.

Obieg dokumentów między biurem budowy, a poszczególnymi działami zostanie zautomatyzowany – co znacznie usprawni komunikację wewnątrz firmy. W połączeniu z zaawansowanymi mechanizmami uprawnień system pozwala na szybką i bezpieczną pracę nad inwestycją.

Zarządzanie projektami napisane od podstaw

Makeapps do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dlatego oprogramowanie w stu procentach odpowiada wymaganiom klientów. Firma, która decyduje się na wdrożenie stworzonej dla nich aplikacji lub systemu otrzymuje produkt składający się z wyłącznie niezbędnych modułów.

Dzięki czemu nie ma obowiązku płacenia za funkcje, z jakich nie korzysta. A to często zdarza się przy wybieraniu gotowych rozwiązań. Przed wykonaniem aplikacji/oprogramowania przeprowadzana jest dokładna analiza, która pozwala określić potrzeby przedsiębiorstwa na każdym jego etapie (sekretariat, księgowość, dział handlowy).

Wsparcie powdrożeniowe

Po instalacji wybranego oprogramowania możliwe jest także wsparcie specjalistów, którzy będą w stanie pomóc w razie awarii systemu. Takie usługi świadczone są przez większość firm, które zajmują się systemami IT, a szczegóły współpracy ustalane są indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub pod numerem telefonu 32 263 00 00.

All rights reserved by Connecto sp. z o.o. Spółka komandytowa