Moduł planowanie produkcji

Moduł wykorzystywany do precyzyjnego planowania produkcji niezależnie od wielkości i profilu działalności firmy. Wybierz oprogramowanie dla produkcji, które działa już w setkach przedsiębiorstw.

Oprogramowanie dla produkcji pozwala na:

  • Pełną konfigurację produktów pod indywidualne zamówienie
  • Wolną rękę przy definiowaniu technologii
  • Bieżący nadzór nad harmonogramem i kosztami produkcji
  • Możliwość rozliczania produkcji w integracji z posiadanym systemem ERP

System dla firmy produkcyjnej

Wykorzystywane rozwiązania pozwalają sprawniej zarządzać każdym z procesów poprzez harmonogramowanie produkcji, kompletacje i projekty. Zaletą tego oprogramowania jest całkowite dopasowanie do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Monitorowanie każdego zadania w czasie rzeczywistym pozwala na stałą kontrolę procesów produkcji, ale także zleceń, czy stanu zapasu.

Tworzenie systemu produkcyjnego

Stworzenie oprogramowania na zaczyna się od spotkania z Klientem, przeprowadzania analizy przedwdrożeniowej i ustalenia czego naprawdę potrzebuje firma oraz ile czasu potrzebują specjaliści na przygotowanie, a potem wdrożenie rozwiązania. Integracja z systemami klasy ERP pozwala na prowadzenie księgowości i działań produkcyjnych w jednym miejscu.

Wdrożenie oprogramowania

Wdrożenie modułu odbywa się indywidualnie i u każdego klienta wygląda nieco inaczej. Choć wiele funkcji jest ze sobą zbieżnych, to elementy występujące w oprogramowaniu można zmieniać i dopasowywać do potrzeb danej firmy czy branży. Mowa tutaj między innymi o możliwości symulowania kosztów produkcji oraz kontroli wykorzystanych zasobów.

Jak już wspomnieliśmy, każdy użytkownik otrzymuje wiele metod planowania, m.in dzięki automatycznemu harmonogramowaniu produkcji, które zawiera się w module. Stały dostęp do pracy ułatwia podejmowanie decyzji w momencie, gdy pojawiają się komplikacje związane z opóźnieniami lub budżetem. Rozwiązania te wykorzystywane są w firmach produkcyjnych w całej Polsce.

Skontaktuj się z nami i poznaj całą ofertę. Zadzwoń 32 263 00 00, napisz biuro@makeapps.pl

All rights reserved by Connecto sp. z o.o. Spółka komandytowa