Oprogramowanie dedykowane

Dobre oprogramowanie to takie, które dopasowane jest do użytkownika. Oferowane przez nas oprogramowanie dedykowane oprócz indywidualności cechuje duża intuicyjność oraz użyteczność. Dzięki temu trafiamy do grupy osób szukających rozwiązań niedostępnych na rynku i jedynym wyjściem z sytuacji jest ich stworzenie.

Oprogramowanie dedykowane dla każdej branży

Oprogramowanie dla produkcji, handlu, budownictwa, czy księgowości – branża nie ma dla nas znaczenia. Projektujemy i wdrażamy oprogramowanie w pełni zależne od decyzji i wymagań klienta (rodzaj, forma oraz wygląd aplikacji). Oprogramowanie dedykowane wspomaga działanie konkretnej firmy, uwzględnia jej pełną specyfikę i potrzeby.

Dedykowane rozwiązania – miliony zastosowań

Dedykowane rozwiązania pozwalają tworzyć raporty, zamówienia oraz ogólnie zarządzać biznesem. Odchodzimy od systemów pudełkowych, proponując rozwiązania skrojone na miarę formatu firmy.  Skuteczne prowadzenie biznesu często zaczyna się od odpowiedniego oprogramowania, które może pomóc zaplanować dosłownie każde działanie i przewidzieć jego skutki.

Co jest największą zaletą takiego oprogramowania? Nie zawiera one zbędnych funkcji, dzięki czemu łatwiej je opanować, zajmuje mniej miejsca i działa płynnie. Podobne działania stosowane przy tworzeniu rozwiązań mobilnych.

Systemy na zamówienie tańsze niż gotowe?

Należy podkreślić, że decydując się na system tworzony na zamówienie, otrzymujemy tylko to, na czym nam zależy. Często zdarza się, że wybierając gotowe rozwiązanie, płacimy za funkcje, z których w ogóle nie będziemy korzystać. A ceny za te funkcje wcale nie są niskie.

Nie ma jednej ceny, która mówi o wykonaniu oprogramowania na zamówienie. Wiele zależy od tego, jak bardzo te rozwiązanie będzie rozbudowane, na jakich urządzeniach ma działać oraz jakie funkcje ma zawierać. Oprogramowanie dedykowane może zostać wykonane na wiele sposobów.

Dlatego preferujemy spotkania z Klientami, gdzie ustalamy szczegóły techniczne i wizualne oprogramowania. Każdy brief to poznanie potrzeb oraz wymagań przyszłego użytkownika. Dokładne zebranie informacji pozwala nam w stu procentach odzwierciedlić to, co zlecił nam Klient.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, mailowo biuro@makeapps.pl lub telefonicznie 32 263 00 00.

All rights reserved by Connecto sp. z o.o. Spółka komandytowa